Make your own free website on Tripod.com
 
 
 
 
- 1995 -

JANUARI

DATUM/DATE

BANDS/ACTS

2

Vage Frederik Projekt

6

OCCII dance Night

7

Grap/DumpTV: Bleh, Mobile Earthquake

8

Samba/Salsa met Mistura Fina

13

Patapoe

14

Benefiet voor RAAF

15

Etnische/Multiculturele poezie dag

16

Vage Frederik Projekt

20

Patapoe Dance Night

21

The Aboriginals + Special Guests

22

Cabaret OCCII

23

Vage Frederik Projekt

27

Patapoe Dance Night

29

Etnische/Muliculturele poezie

30

Vage Frederik Projekt


FEBRUARI

DATE/DATUM

BANDS/ACTS

3

Patapoe: Who's Rachel

4

GRAP/DumpTV: The Gisburns, The Wreckers

5

Clube do Samba

6

Vage Frederik Projekt

8

Anarcrust, Bek Hauwe Speule

10

11 jaar Binnenpret feest

11

Laberinto

12

Etnische/multiculturele poezie dag

13

Vage Frederik Projekt

17

Lumpyhead

18

Jamaica Reggae Night

20

Cabaret OCCII

20

Vage Frederik: Edwin Wieringa Trio, Esmee Olthuis Trio

22

Unhinged, Hiatus

23

Capoeira

24

Patapoe


MAART/MARCH

DATUM/DATE

BANDS/ACTS

3

Kurt, Naked Agression

4

Grap/DumpTV: Mauser FK, Crap

5

Clube do Samba

6

Vage Frederik: David Tronzo trio

10

Enka&Jan, Psychedelische Avond

11

Spontane Dichters Avond

12

Mahlet, Ethiopische Band

13

Vage Frederik: The Gravitones

17

Starship Enterprises

10

Clube do Samba

22

Mindwar

23

Capoeira

24

Apocalypse Dance Night: Gotterdammerung

25

Act Up! party

26

Cabaret OCCII met: Fifi L'Amour,
Frank Kleine Kraai, Oerende Man

27

Vage Frederik: Rajesh Mehta Projekt

31

Evolve


APRIL

DATE/DATUM

BANDS/ACTS

1

Grap/DumpTV: Malochia, Gnot

2

Clube do Samba

3

Vage Frederik: Shattered

5

Russisch festival: Applecore,
Kennedys Children

7

Strain

8

Vrije Keyser Benefiet

10

Vage Frederik; Spitsbergen-Dhout Quartet

12

Russisch Festival: ChudoYudo, Raisa

13

Theatraal Concert: Rappende Cocosnoten op de Balkan

14

Valley of Hinnom, Bad Hairday

15

Capoeira Festival

16

Capoeira Festival

17

Vage Frederik: Jim Menesis trio

21

Elektro Noise dansavond, Hoer

23

Cabaret OCCII

26

Lamano, Trottel

28

BlitzBabies, Human Alert

29

London school of Samba


MEI/MAY

DATUM/DATE

BANDS/ACTS

1

Vage Frederik Projekt

5

Plainfields, Mercury 4F

6

DumpTV; Brezhnev, Farmer Sohn

7

Cabaret OCCII

10

Concrete Socks, Aus Rotten

12

Cry Baby, Flitter

13

Berbermanifestatie

14

Clube do Samba

19

Trip

21

Pagode do Capoeira

24

Dirt, Final Warning

26

Phallus Dei

27

Pleasureheads, Headcleaner


JUNE/JUNI

DATE/DATUM

BANDS/ACTS

1

Sikter

3

Construct

4

Clube do Samba

7

OiPolloi, Eurogliders

9

Grim Skunk, Boobytrap

10

Benefiet: Capoeira school in Brazilie

11

Cabaret OCCII

16

Larynx, The Backdoor, The Four Sons

17

Reggae Ambassador

18

Clube do Samba

22

Capoeira

23

Ambient hardchill avond: UFO

24

African Dance Night: Baby Kain

25

Cabaret OCCII: Nikos Sotirion

28

Jody Bell, Fifi l'Amour, Ellen

29

Capoeira

30

Zigomatic Zone, Stinksisters


JULY/JULI

DATUM/DATE

BANDS/ACTS

1

Baby Kain

2

Clube do Samba

7

DJ Peurschuim: milieuvervuilende muziek

8

Cpoeira, Baby Kain

14

Benefiet voor Radio Andina

15

Bembega Dance Night

21

Infinity

22

Shedonists


AUGUSTUS/AUGUST
GEEN PROGRAMMA/NO PROGRAM

SEPTEMBER

DATE/DATUM

BANDS/ACTS

1

Patapoe/OCCII combinatie liveshow

6

Pacem in Terris, Zradce Rasy

9

ARAFK: dichters en zangers tegen Racisme

10

Capoeira do Brasil

11

Vage Frederik Projekt

15

Poncke Princen Kollektief, SmartBomb

17

Cabaret OCCII: Nick Leslie, Vladimir Egrorov

20

Primitive Action, Distract Vibes

22

Dead Stool Pigeons, Seein' Red

23

Bembeya Dance Night

25

Vage Frederik Projekt

30

Benefiet radio Corazon


OCTOBER/OKTOBER

DATE/DATUM

BANDS/ACTS

1

Clube do Samba

6

Powertools, Nexus

8

Cabaret OCCII

11

Isabel's Pain, Snatch

13

Small Axe

15

Mohammed Chacha Boekpresentatie,
Karin Y schilderij expositie, Rozendahl&Riedi

16

Vage Frederik; Tom Fryer, Tim O'Dwyer,
Joe Williamson, Steve Heather

20

Sphincter, Saint Coochie

22

Cabaret OCCII

23

Trio Rowe

25

Annalise, Screaming Orgasm

26

Bembeya Dance Nigrht

27

Benefiet Turkse Dienstweuigeraars: Sumbur

29

Capoeira do Brasil

30

The Bizz

 

NOVEMBER

DATE/DATUM

BANDS/ACTS

3

horace pinter, Soul Motel, PanAm

4

Octaphobia Party

5

Clube do Samba

6

Vage Frederik: Ble war sein Lohn, Man bites Dog

9

Bembeya Dance Night

10

Bandwagon, Backdoor Coyotes

12

Cabaret OCCII

13

Vage Frederik: Void

15

Medusa Machine, Totaal Verlept

16

Reunieconcert Do or Die

17

benefiet voor anarchistische federatie in Brno: Soft Machine, Dadaband

19

Lezing over Berberse Cultuur

20

Vage Frederik: Eugene Chadbourne, Volcmar Verkerk

24

Ex-Cathedra, Anarcrust

26

Cabaret OCCII: Magic Rock Circus

27

Vage Frederik: Telemetric Snitches

29

Big Geraniums (en Ajax won gisteren de wereldcup tegen Gremio)

30

Capoeira do Brasil


DECEMBER

DATUM/DATE

BANDS/ACTS

1

Mayze, Jazwah

3

Clube do Samba

4

Vage Frederik: Tim O'Dwyer, John Korsrud sextet

8

Nuragha, Seneca

9

Bembeya dans avond

10

Cabaret OCCII

11

Vage Frederik: Tony Buck, Stevie Wishart, Joe Williamson

13

La Mano, Contrasto

15

Benefiet voor de Landkrakers in Mexico

17

Capoeira

18

Vage Frederik: Rob's Project

20

Flor de Cana

22

Long Term Survivors, Zarbi Band

27

Finale Vage Frederik Projekt

30

Tofu Love Frogs, 44 Leningrad



[back to main page]